İnşaat Tadilat Dekorasyon
Cevizli – Kartal / İstanbul

Villa dekorasyonlarını temelde iki gruba ayırabiliriz, klasik ve gösterişli olan iç dekorasyon modelleri ile modern minimalist iç dekorasyon modelleri. Her ikisinin de kendine has bazı özellikleri vardır. Her ikisinin de kendine has renkleri mobilya tarzları vardır. Biz sizler için örnekler hazırlarken her iki tarzdan da temsilciler aldık. Böylece siz de tüm örnekleri karşılaştırma ve hangisinin size daha uygun olduğuna karar verme şansınız olur. Modern ve minimalist villa iç dekorasyon örnekleri yıldızı parlayan trendlerden. Beyaz ile krem renginin, gri ile mavi tonlarına koştuğu bu evlerde kocaman pencereler en sade perdeler ile tamamlanır. Yerlerde halı yoktur, minik paspas ya da kilimler vardır. Bu evlerde ağırıklı olarak ahşap görünümlü seramik zemin kaplaması kullanılır. Bunun yanında laminat parke de kullanılan örnekleri vardır. Duvarlarda kaplama malzemesi neredeyse hiç kullanılmaz, onun yerine tamamen doğal malzemeler ile en sadesinden duvar dekorasyonları yapılır. Yeni nesil villar, duvar kağıtlarının da iç dekorasyonda pek sık kullanılmadığı şekilde dekore edilir.

Villa Tadilatı
Villa Tadilatı

Villa Tadilatı villanın iç ve dış tadilatı olarak ikiye ayrılır. Villa iç tadilat ve dekorasyonu, villa içerisindeki tüm yaşam alanlarını kapsamaktadır.

Villa Dış Cephe Kaplamaları
Villa Dış Cephe Kaplamaları

Villa Dış Cephe Kaplama ve Villa Dış Cephe Dekorasyon Uygulaması ile yapıların dış görünümü güzelleştiği gibi ısı yalıtımı içinde oldukça verimli hale gelmektedir.

Villa Banyo Dekorasyonu
Villa Banyo Dekorasyonu

Villa Banyo Tasarımı ve Tadilatı uygulamaları lavabo, musluk, banyo dolabı, klozet, seramik duvar, dekorasyon profilleri ve diğer bölümlerden oluşmaktadır.

Villa Mutfak Dekorasyonu ve Villa Mutfak Dolabı
Villa Mutfak Dekorasyonu ve Villa Mutfak Dolabı

Villa mutfak dekorasyonunda mutfak dolapları tek başlarına değil, mutfak içerisinde yer alan diğer mobilyalar ile de uyum içerisinde olmalı.