İnşaat Tadilat Dekorasyon
Cevizli – Kartal / İstanbul

Dekton Nedir, Uygulama Alanları Nerelerdir?

Dekton Cosentino tarafından geliştirmiş benzersiz bir teknolojiye sahiptir. Kuvars taş, cam ve porselen üretim teknolojilerinin bir araya getirilmesi ile oluşmaktadır.

Dekton, ultra sıkıştırma teknolojisi le üretilmiştir ve bu nedenle çok dayanıklı olmasına rağmen çok incedir. Mutfaklarda, Banyolarda, zeminde, yüzeylerde özellikle de yoğun kullanılan zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. Standart üretimi olan renk ve yüzey seçeneklerinin yanı sıra, tasarımcıların hayallerini, herhangi bir malzemeyi renk ve doku olarak kopyalayarak yüksek kalite ve dayanım standartları ile hayata geçiriyor. Dış mekanlarda, mutfak banyo tezgahları, zemin ve duvar kaplamaları, dış cephe giydirme uygulamaları, iç ve dış mekan merdivenleri, havuz içi ve çevresi gibi hemen hemen her türlü farklı yüzeyler için ideal.
DEKTON, doğanın onbinlerce yılda gerçekleştirdiği süreci sıradışı teknolojisi ile saatlere indirgemektedir. PST süreci, doğal mineral parçacıkların birbirine kaynaşarak, iç yapılarının değişmesinden oluşur. PST teknolojisi, şu an sektörümüzde kullanılan yeryüzündeki en yüksek teknolojidir. Bu devrimsel teknoloji sayesinde yepyeni, sıradışı ve rakipsiz bir ürün meydana gelmiştir. PST teknolojisi, doğanın onbinlerce yılda doğal taş üretim tekniğini fabrikada yapılabilmesine izin vermektedir.

Banyo Tezgahları ve Duvar Kaplamaları

Banyolar, evlerimizin özel alanlarıdır. Hijyen ve şıklık bir arada harmanlanmış olmalıdır. Kişisel temizlik ve bakım için kullandığımız bu alanlarda bizlere huzur sağlayan bir ortam olması çok önemlidir. DEKTON, gözeneksiz ve sağlam yapısı ile her türlü sıvı için tamamen geçirimsiz bir yüzey sunar. Sıvılar, üzerinden kolayca akıp gider. Böylece banyolarınızın zemin ve duvarlarını kolay bir şekilde silerek temizleyebilirsiniz. Farklı yüzey ve renk seçenekleri ile DEKTON, tüm ıslak hacimlerde zemin ve duvar kaplaması olarak uzun yıllar güzelliğini kaybetmeyen harika bir seçimdir.

Dekton® Garanti

Dekton, yazılı garanti sertifiası veren segmentindeki tek markadır. Dünyanın en büyük kuvars taş üreticisi tarafından üretilen buradan aldığı güç ve tecrübe ile 10 YIL garanti vermektedir. Dünyanın en büyük üreticisinin verdiği Dekton garantisi, tasarımcıların ve son kullanıcıların ürüne olan güvenlerini arttırarak, ödedikleri her bir kuruşun karşılığı verir.
Garanti şartları
10 YIL garantisi bir imalatçı tarafından montajı yapılan ürünler için geçerlidir.
1. Garantinin geçerli olması için son kullanıcı ürünü satın aldığını belgelemek zorundadır.
2. Garanti, sadece malzemenin fabrika üretim hatalarına karşı olan sorunlar için geçerlidir. COSENTINO, tarafından yapılmamış imalat ve montaj hataları imalatçının sorumluluğundadır.