İnşaat Tadilat Dekorasyon
Cevizli – Kartal / İstanbul

Eğer bir işletmeciyseniz ve hele de gıda sektöründe bir Cafe işletiyorsanız, dikkat etmeniz gereken şeylerin epeyce fazla olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Cafe tasarımı da en az işletmenin diğer kural ve ilkeleri kadar önemlidir. Çünkü insanlar günlük yaşamda bazı şeyleri sevmeseler de onlara katlanmak zorunda oldukları noktalar vardır. Cafe ya da benzeri eğlence konuları denince iş bu defa değişir ve keyif almaya ya da almamaya odaklanır. Ortamın iyi bir şekilde planlanması çok önemlidir. Cafe tasarımı bu konuda size fikir verecektir.
İş hayatınızda bir yenilik yapmak ya da sahibi olduğunuz yeri yeniden yapılandırmak istiyorsanız bilmenlisiniz. Fikirlerinizi anlayıp sizin talebinize cevap verebilecek bir düzen ile Cafe tasarımı yapıyoruz. Öngörüye sahip olmanızı tavsiye etmekteyiz. Bu tür durumlarda müşterilerin dikkatini çekmek gereklidir. Başarılı bir ticari kazanç elde etmek mekânın görselliğinden geçmektedir. Tabi ki diğer faktörler de çok önemlidir. Cafe işletmecileri bilirler ki yerli yerinde bir Cafe tasarımı önemlidir. Kullanılan dekorun uyumu ve sunulan hizmetin kalitesi adeta bir bütündür. İnsanlar sizin yerinizi görünüşüne göre seçmektedirler. Sonrası ise size kalmış, yani oradan memnun ayrıldıysa müşteriniz tekrar size gelecek demektir.

Cafe Tasarımı Sonrası Uygulama İşlemleri

  • Öncelikle mekan sahibi bizimle irtibata geçerek mekana ait resimleri ve mekanın kağıt üzerinde çizilmiş ölçülü planını  gönderir.
  • Bu dökümanlar tarafımıza ulaştıktan sonra cafe tasarım ve çizim için fiyat veririz.
  • Cafe çizimi için verdiğimiz fiyatı onaylamanız dan sonra çalışmalarımıza başlarız.
  • Sizin görüşleriniz talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz cafe çizimi üzerinden uygulama fiyatı belirler size bildiririz.
  • Hazırladığımız ve ödemesini aldığımız tasarımı size teslim ederiz; böylelikle sizde uygulama için bizim dışımızda başka firmalardan fiyat alabilirsiniz.
  • Uygulama için verdiğimiz fiyatta da anlaşır isek vakit kaybetmeden işe koyulur mekana ekibimizi yönlendirerek uygulamalara başlarız.
  • Mümkün olduğunca kısa sürede hızlı ver sorunsuz bir şekilde mekanınızı bambaşka bir hale dönüştürüp size teslim ederiz.

Cafe Tasarımları

Sizden gelen talepler doğrultusunda Cafe tasarımı yapılmaktadır. Ancak bu yapılırken ister daha önce denenmemiş bir tasarım yapılır. İsterseniz klasik bir Cafe tasarımı yapabiliriz. Bu tamamen sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda olacaktır. Kullanılan malzeme ürünün de ortam içinde etkisinin olacağını hesaba katmanızı belirtmek isteriz.
Renklerin uyumu, dolgun bir görsellik, nezih ve ferah bir ortam hayal ediyorsanız bunu bizimle paylaşmalısınız. Cafe tasarımınızı yaptırabilir ve uygulamaya geçmeden önce mekanınızın son halini önceden görebilirsiniz. Bazı şeyler vardır ki çok hızlı bir şekilde değişmez ya da hayatta bir iki defaya mahsustur. Bu sebeple Cafe tasarımı çok iyi düşünülmeli ve ona göre adım atılmalıdır. Uzman ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda derhal işe koyulmaktadır.Belirlenen makul teslim zamanına görseli yetiştirmek için var gücüyle çalışmaktadır. Kullanılan modern teknikler ve programlar sayesinde sizlerin daha iyi bir ortama kavuşmasına destek olmaktadır.

Biz size proje üzerinden Cafe tasarımı yaparak uygulamasını yapmadan Cafe nizin bittiğinde nasıl bir hale geleceğini görme imkanı sunuyoruz.Bu sayede en doğru tasarımı belirleyerek uygulamaya geçmeniz için zemin hazırlıyoruz.Size 3D Modelleme Sonrası sizinle fikir alışverişi yaparak kafanızdaki renkleri , kaplamaları, mobilya.v.s belirleyerek gerçekçi fotoğraf kalitesinde Render veriyoruz.
Bir mekana gittiğimizde ilk kıyaslama yı menüsünün içeriğinden çok dekorasyonundan yaparız. Eğer bir işletmeciyseniz daha fazla rağbet için dekorasyona çok önem vermelisiniz biz renderatolyesi.com olarak böyle düşünüyoruz.

Modern çözümlerle son derece şık ve fonksiyonel detaylarla dekore edilen bir  tasarım ile yeniliğe ve  hayal dünyasına açık yapacağınız sıradışı ve doğru dekorasyon ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.Kalıcı müşteriye sahip olabilirsiniz mekanınıza bir gelen tekrar gelmek istemelidir. Siz bize ulaşın biz size en hayalinizdeki cafe tasarımını yapalım.

Halkın sempatisinin kazanmak oldukça önemli bir konudur. Şık konforlu ve ışıklandırmaları ile dikkati üzerine toplayan bir mekana herkes girmek için can atacaktır.  Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerde nereden başlayacağınız ve nasıl yaptıracağınız konusunda sizleri tereddütten kurtarıyoruz.Çözüm ortağınız olarak koordineli bir şekilde başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz.

İşleyiş

Cafe açmayı düşünüyorsanız mekanı belirledikten sonra bizimle irtibata geçiniz. Mekanınıza ve kafanız da kilere uygun en doğru cafe tasarımını yapıyoruz. Sizlere gerçekçi ve kaliteli fotoğraflar ile sunum yapıp mekanın bittiğinde nasıl bir hal alacağını görmenizi sağlıyoruz.
Bu sayede sizde ekstra deneme yanılma ya girmeyin.Kırma dökme işlemlerine başlamadan hayalinizdeki mekanı en ince ayrıntısına kadar kağıt üzerinde yada dijital ortamda görmüş oluyorsunuz.
Bu işlemleri yaptırmanın avantajlarını saymakla bitiremeyiz; Kullanılacak malzemenin belirlenmesinden tutunda fiyat ve maliyet çıkarılması için metraj hesabına kadar birçok avantajı beraberinde kazanmış oluyorsunuz. Sizde cafenizde tadilata başlamadan yada cafe açmadan önce bizimle irtibata geçerek birçok yönden avantaj sahibi olmak isterseniz bizimle irtibata geçiniz

Cafe tasarımı yapanlar arasında profesyonel ekibe ve ekipmana sahip öncü firma ile çalışmak isterseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Kafanızdakileri bizimle paylaşın hayal dünyanızı görselleştirelim. Yaratıcı düşünce ve bilgi birikimiyle, zamanın da elinizde olsun.Eğer cafe ve restoran işletmecisi iseniz cafe ve restoran tasarımı için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Cafe Tasarımı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Tasarım fiyatı verebilmemiz için sizden talep edeceğimiz plan örneği aşağıdaki gibi basit bişeydir.