İnşaat Tadilat Dekorasyon
Cevizli – Kartal / İstanbul
Çelik konstrüksiyon imalat-montaj hizmetleri, yapı sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Konvansiyonel veya geleneksel yapı projelerinde uygulanabilir. Kaliteli çelik malzemeler kullanılarak tasarlanan özel projelerle güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar elde edilir.

Çelik Konstrüksiyon Nedir?

Çelik malzemesinden üretilen yapılara genel olarak çelik konstrüksiyon yapılar adı verilir. Özellikle inşaat sektöründe çok yaygındır. Yapılardaki taşıyıcı sistemlerde kullanılan çelik konstrüksiyon donanımları, deprem gibi doğal afetlere dayanıklı yapı üretimini sağlar. Özellikle deprem fay hatlarının bulunduğu bölgelerde tercih edilir.

Yüksek ve geniş açıklıklı yapılardır. Uzun ömürlü ve oldukça sağlam olan bu çelik konstrüksiyon yapılar, kolay monte edilebilir. Projelere özel olarak tasarlanabilen çelik sistemler, üstün mekanik ve statik yeteneklere sahiptir. Güvenli ve diğer sistemlere nispeten ekonomik yapılardır.

Son yıllarda yaygın olarak tercih edilen çelik konstrüksiyon sistemleri, bu alanda faaliyet gösteren çelik konstrüksiyon firmaları farklı özellik ve çeşitlikte konstrüksiyon sistemi tasarlayıp üretmeye teşvik etmiştir.

Bu bakımdan çelik konstrüksiyon sistemleri ve donanımları şu yapılarda yaygın olarak kullanılmaktadır:

Özel çelik yapılar, tek veya çok katlı fabrikalar, çelik konstrüksiyon hangar,köprüler, müstakil veya çok katlı konutlar, otogarlar, otoparklar, alışveriş merkezleri, çelik bina, metal sanayisi, otomotiv sanayisi, atölyeler, spor tesisleri, çelik platform, ağaç ve tarım endüstrisi, çatı sistemleri, asma ve ara kat sistemleri, çeşitli sanayi yapıları…

Çağrı Metal Tasarımı Özel Çelik Konstrüksiyon

Çağrı Metal olarak inşaat sektöründe projelendirilmiş detaylı çelik konstrüksiyon imalatı yapmaktayız. Kendi sahamızda veya şantiye alanında imalat gerçekleştirebilecek kapasite ve tecrübeye sahibiz.

Deneyimli saha ekibimiz kısa sürede istenen sahada mobilize olarak hizmet vererek, çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca metal konstrüksiyon projeleri hazırlayarak uygulamaktayız.

Çağrı Metal’in özel çelik konstrüksiyon alanındaki imalat ve montaj uygulamaları şunlardır;

 • Çelik mesnet imalatı,
 • Çelik ızgara imalatı,
 • Çelik kapak imalatı,
 • Çelik platform imalatı,
 • Kedi yolları imalatı
 • Çelik perde ve destek hizmetleri
 • Tünel iksa sistemleri hizmetleri,
 • Strut imalatı ve montajı,
 • Taşıyıcı sistem hizmetleri,
 • Çelik kondisyon imalatı
 • Çelik konstrüksiyon hangar tasarımı,
 • Çelik konsol imalat ve montajı
 • Yürüme platformu imalat ve montajı

Yukarıda sayılan başlıklarda imalat, montaj ve demontaj hizmetlerimiz vardır. Ayrıca, projeye özel hafif çelik konstrüksiyon ve ağır çelik konstrüksiyon kesim ve kaynak işlemleri yapılabilmektedir!

Çelik konstrüksiyon üretim ve montajı ile ilgili mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak projelere özel sistemler geliştirmekteyiz. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunları çerçevesinde sertifikalandırılmış personelimizle hizmet vermekteyiz. Mesleki yeterlilik gereklerini yerine getiren uzman kadromuz ve envanterimizdeki standartlara uygun araç ve ekipmanlarımızla her türlü projeye özel çelik konstrüksiyon imalat ve montajı yapmaktayız.