İnşaat Tadilat Dekorasyon
Cevizli – Kartal / İstanbul

Belenco Tezgah, Belenco Nedir, Uygulama Alanları Nerelerdir? Dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir.

Belenco Türkiye’nin zengin ve nitelikli kuvars mineralini tasarım, sanat ve mühendislikle yorumlayarak katma değeri yüksek , çağdaş tasarımlarla uyumlu estetik ve işlevsel yüzeyler üretir. Her kuvars dokunuşunu hak eder. Kuvars yüzeylerinize iyi bakın! Dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir. Kuvars yüzeylerinizin gücünü, parlaklığını, mükemmelliğini aldığınız ilk günkü gibi yıllarca korumak için önerilerimize kulak verin. Su emmeme özelliği, gözeneksiz bir yüzeye sahip olması ve kimyasallara dayanımı sayesinde kirlenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. Şarap, hardal, sirke, limon gibi diğer tezgâh malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da yüzeylerinde aşınmaya sebep olabilecek maddeler etki etmez. Bu üstünlüğü sayesinde yüzey koruyucu uygulamasına ihtiyaç duymaz.

Neden Belenco? Kullanımı Ve Bakımı

Her Zaman Hijyeniktir.

Sıvıyı emmeyen, gözeneksiz kompakt yapısıyla leke tutmayan bünyesinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen belenco hijyenik bir yüzeydir. Hijyenik yapısı NSF tarafından onaylanarak, üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceği NSF51 sertifikası ile belgelendirilmiştir. Hijyen sağlamak için özel kimyasallar kullanmanıza gerek yoktur.

Kalıcı Leke Tutmaz 

%93 doğal kuvars, %7 baglayıcı ve inorganik pigment formülü ile dünyadaki en ileri teknoloji kullanılarak üretilen Belenco, sıvı emmeyen gözeneksiz yapı ile kirlenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. %93’ünü oluşturan kuvars , kimyasalların yıpratıcı etkilerini sorun olmaktan çıkarır. Çay, Kahve, Şarap, Sirke, Limon renkli baharatlar gibi diğer tezgah malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da yüzeylerinde aşınmaya sebep olabilecek maddeler Belenco’ya etki etmez.

Doğal Parlaklığını Korur

Parlaklığını içerdiği kuvarsın doğal ışıltısından alan Belenco’nun üzer,ne koruyucu sürmenize, cila yada yeniden parlatma yapmanıza gerek yoktur. Belenco Basit bir günlük temizlemekle uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve, doğal canlılığını korur.

Zor Lekeler

Kurumuş Lekeleri çıkarmak güçtür ve daha fazla çaba harcamanızı gerektirir. Bu nedenle tezgahımızda meydana gelen kir ve lekeleri kurumadan temizleyin. Çok zorlu lekelerde deterjanı doğrudan sadece lekenin üzerine uygulayın ve temizlik süngerinin sert yüzeyi ile dairesel hareketlerle nazikçe ovalayın.Temizlik sonrası yüzeyi yeteri miktarda su ile durulayın.