İnşaat Tadilat Dekorasyon
Cevizli – Kartal / İstanbul

Banyo Dekorasyonu, Evlerde sık kullanılan banyolarımızda, ferahlığı ve şıklığı ön plana çıkartan, banyonun kalitesini arttıran, banyoda en çok ihtiyaç duyulan gereçlerden banyo dolabı modelleridir. Banyo dolapları ahşap, metal, cam, alüminyum profil gibi aksesuarlarla banyo dolaplarına zerafet katabilirsiniz.

 

Yorucu bir günün ardından rahatlamak ve günün yorgunluğunu atmak için ilk yapacağımız şey banyoya girmek olacaktır.

Banyo dolabı banyonuzun güzel görünmesini sağlayan en önemli dekorasyon ürünlerinden biridir. Banyonuzun fayanslarının renkleri ile uyumlu, doku ve modeliyle birlikte banyonuzun şıklığını arttıracak şekilde seçmeniz gereken banyo dolaplarının birçok çeşidi vardır. Seçim yaparken banyonun alanına bağlı olarak dekore etmek gerekmektedir.

Banyo seramik modelleri kullanılacak alanın hacim bakımından büyük önemi vardır.

Banyo dolaplarının yanında duşakabin seçimleri de banyonuzun dekorasyonununda önemli bir yer almaktadır.

Banyo fayans modelleri her zevke ve her banyoya uygun şekilde bir çok seçeneği sizlere sunmaktadır. Sadelikten hoşlanıyorsanız pastel ve açık renkleri, hareketlilikten hoşlanıyorsanız renkli ve canlı tonları, klasik tarzı seviyorsanız kahve ve krem tonlarını banyo fayans modellerinde kullanarak banyonuzu istediğiniz gibi güzel bir mekan haline getirebilirsiniz.