İnşaat Tadilat Dekorasyon
Cevizli – Kartal / İstanbul

YAPI SAM  geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir. plastik inşaat malzemeleri alanında verilen uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü tüm İnşaat, Tadilat dekorasyon, Çelik konstrüksiyon, Asansör, Yalıtım, Peyzaj, Mobilya dekorasyon, Havalandırma, Mekanik – elektrik tesisat, Mermer – Granit, Pvc plastik – Alüminyum, hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemiştir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir taraftan iç yapısında istihdamı sürekli artırıcı iş kollarına yatırım yaparken, diğer taraftan müşterilerinin iş ve yaşam kalitesini artıracak konutlar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri vb. yapıların çağın gerekleri ve teknolojilerini kendine özgü tasarım ve yapı tekniğiyle birleştirip müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.